Poznaj złote zasady wizyty w salonie

ZLOTE ZASADY-min

Złote zasady wizyty w naszym salonie fryzjerskim

1. Umawiaj się do Nas zawsze telefonicznie lub zaraz po wizycie. To najszybsza droga do pewnego Terminu wizyty.

2. W dni robocze pracujemy intensywnie i nie zawsze mamy czas odebrać telefon ale zawsze oddzwaniamy.

3. Bądź punktualna / punktualny. Szanujmy swój czas nawzajem.

4. Nie umawiaj się na wizytę na STYK. Salon Fryzjerski to miejsce Relaksu, atmosfera musi być spokojna. Najbardziej efektywni jesteśmy kiedy nie mamy poczucia presji czasu.

5. Twoją wizytę potwierdzimy najpóźniej dzień przed naszym spotkaniem. Jeśli do godz. 20:00 dnia poprzedzającego Twoją wizytę nie otrzymałaś/eś przypomnienia skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

6. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz nas odwiedzić... niezwłocznie nas poinformuj. Z szacunku do Nas oraz innych klientów nie czekaj do ostatniej chwili aby nie blokować TERMINU.

7. Ty i Twoje włosy to nasi przyjaciele. Nie zrobimy im krzywdy. PAMIETAJ -> każda bezpłatna poprawka to nasz dodatkowy czas i koszty.Dlatego uwierz... zależy nam na powodzeniu. Zawsze przeprowadzamy diagnozę i ustalamy ostateczną wersję fryzury. Gdyby jednak mielibyście państwo jakieś zastrzeżenia co do wykonanej usługi nie róbcie z tego afery i powiedzcie nam o tym. Tylko my w danym momencie wiemy "na gorąco"jak rozwiązać problem.

8. Jeśli jednak jesteś zadowolona/ zadowolony bardzo prosimy o dobre słowo w postaci opinii i polecenie ????

9. POLUB i UDOSTĘPNIJ nasz fanpage "Studio Fryzjerskie Sebastian Pieniążek". Często informujemy o różnych akcjach oraz naszych pracach. Będziemy wdzięczni!

Sprawdź ofertę!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź w ofertę i sprawdź, która usługa jest idealna dla Ciebie!
Nie zawiedziesz się 🙂