Wszystko zaczęło się w szkole podstawowej, kiedy na jednej z lekcji nauczycielka zapytała mnie kim chciałbym zostać w przyszłości. W pierwszej chwili pomyślałem – strażak, lub policjant ale wydało mi się to zbyt oklepane i popularne – a ja chciałem być oryginalny. Odpowiedziałem więc – zupełnie, jakby nie od siebie – że chcę zostać fryzjerem.

Z wiekiem dbałem coraz bardziej o swój wizerunek, fryzjerzy przestali nadążać za moimi oczekiwaniami i coraz częściej sam musiałem dbać o stylizacje moich włosów. Pierwszą maszynkę kupił mi ojciec i tak to się zaczęło. Najpierw pielęgnowałem pasję fryzjerstwa w domu, później wśród przyjaciół i w szkole.

Z czasem zapał do nauki, ogromna determinacja i pasja zaowocowały tytułem Technika Usług Fryzjerskich, następnie ukończyłem studia oraz zdobyłem uprawnienia pedagogiczne. Dzięki zdobytym umiejętnościom, doświadczeniu i wiedzy dzisiaj mogę prowadzić własne Studio Fryzjerskie i dawać klientom to szczęście, którego sam niegdyś poszukiwałem,

autograf

NASI STYLIŚCI

Jesteśmy ludźmi, których pasją są włosy, kreacje fryzjerskie, najnowsze trendy i rozwiązania. Nasza pasja jest napędem do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych trendów.
Sebastian Pieniążek Studio Fryzjerskie
Sebastian Pieniążek
Fryzjer Stylista
Sebastian Pieniążek Studio Fryzjerskie
Dominika Drosik
Fryzjer Stylista
Wiktoria Działoszyńska
Fryzjer Stylista
Monika Pieniążek
Recepcja